Hlášení místního rozhlasu

MUDr. Martin Pavelka - ordinační hodiny

Pavelka Medical s.r.o.    ordinační doba od 01.12.2021
lékař: MUDr. Martin Pavelka, sestra: Miloslava Pavelková

Tel.: 728 798 198 , Mikulov: 519 326 751

Od 1.12.2021 je ordinace v Drnholci uzavřena. 

MUDr. Martin Pavelka nyní z důvodu očkování proti Covid 19 ordinuje takto:

  • Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek: Mikulov 7:00 - 11:00
  • Středa: Mikulov 13:00 - 17:00 

Upravená ordinační doba je do odvolání.

 

 

 

 

 


Jízdní řády autobusových linek 540 a 570 od 13.12.2020

540     Mikulov - Dolní Věstonice - Hustopeče a zpět

570     Mikulov - Dolní Věstonice - Břeclav a zpět

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
540.pd.pdf 565.8 Kb
570.pd.pdf 711.1 Kb

Kalendář svozu odpadu na rok 2021

Obec Dolní Věstonice

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
stko-kalendar-svozu-2021-a5-dolni-vestonice-web.pdf 182.2 Kb

Nabídka volných pracovních míst

 

Znojemská dopravní společnost PSOTA, s.r.o. - nábor řidičů autobusů - viz leták v příloze 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
nabor-ridcu.jpg 1836.6 Kb

Aktuální hlášení rozhlasu

Policie ČR informuje občany, že dochází k páchání trestné činnosti, konkrétně krádeží vloupáním do rodinných domů situovaných zejména na okrajích obcí, které mají zahrady či dvory tzv. na humna (do polí a vinohradů). Pachatelé si před samotnými krádežemi běžně typují jednotlivé domy a využívají legendy roznosu letáků či jiných tiskovin. V případě zjištění takových Vámi neznámých osob ve Vaší obci, prosím obratem volejte nejbližší policii ČR, nebo tísňovou linku 158,  případně Městskou Policii, která dle možností a rychlosti provede jejich kontrolu, případně další opatření.


Vážení odběratelé, 

zákonem o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001 Sb. nám byla stanovená povinnost aktualizovat smlouvy o dodávce vody, uzavřené před r. 2012. Z uvedeného důvodu Vám byly  zaslány aktualizované smlouvy k podpisu.

Žádáme Vás o podepsání přiložených smluv o dodávce vody a o vrácení jednoho podepsaného vyhotovení smlouvy do 14-ti dnů po obdržení zásilky na adresu Vodovody a kanalizace Břeclav, Čechova 1300/23, 690 02 Břeclav.

Podepsanou smlouvu je možné rovněž vhodit do schránky na budově správy VaKu v Břeclavi, Čechova 1300/23, na naše středisko vodovodů v Mikulově, Hraničářů 6, nebo na Obecní úřad Dolní Věstonice.

V případě, že máte zájem provést změnu v platebním styku, využijte v obálce přiloženého tiskopisu „Žádost o změnu způsobu vyúčtování“. Po vyplnění a podepsání nám, prosím, tiskopis vraťte společně se smlouvou. Požadovaná změna bude provedena a není důvodem na zaslání nové smlouvy o dodávce vody.

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.


Žádáme občany, kteří odvážejí nábytek na sběrný dvůr, aby nábytek přivezli již rozdělaný na desky, z důvodu ukládání do kontejnerů. Nábytek nelze odložit vcelku.


Společnost STKO, spol. s r.o. Mikulov oznamuje, že od 1. 12. 2019 nebude svážet TEXTIL v modrých nádobách na papír ani v pytlích.

Textil mohou občané odevzdat do kontejneru na textil na sběrném dvoře v naší obci, případně ve Sběrném středisku odpadů Mikulov, Drnholec, Ivaň, Klentnice, Pasohlávky, Perná a Strachotín nebo dát do sbírky oblečení, kterou pořádá Farní charita Dolní Věstonice.

Upozorňujeme, že pokud bude po stanoveném termínu i nadále probíhat přidávání textilu do nádob na třídění papíru, tyto nádoby nebudou vysypávány.


Na sběrném dvoře je umístěn speciální kontejner na použitý a nepotřebný textil, do kterého můžete odkládat jakýkoliv čistý a suchý textil (ošacení, ložní prádlo, záclony, bytový textil, ručníky, ubrusy), dále párovou obuv nebo hračky v zavázaném pytli či igelitové tašce. Do tohoto kontejneru nepatří koberce, matrace, molitan a znečištěné textilie.


Z důvodu nárůstu trestné činnosti v oblasti vloupávání nabádá obvodní oddělení Policie Mikulov občany k co možná největší ochraně svých majetků a věcí. Občané by měli své objekty dostatečně zabezpečit a zvážit parkování vozidel na ulicích.

Zejména dochází k nárůstu krádeží vloupáním do motorových vozidel, jedná se o dodávky a vozidla pick-up, kde pachatel po překonání zámků nebo rozbití skleněné výplně okénka z vozidla odcizí např. ruční nářadí. Tyto vozidla pokud možno uzavírejte do garáží nebo nenechávejte ve vozidle žádné věci.